Strict Standards: Non-static method Debugger::invoke() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /navilogic_www/cake/libs/debugger.php on line 567

Strict Standards: Non-static method Debugger::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /navilogic_www/cake/libs/debugger.php on line 567
 Jak korzystać z systemu nawigacji NaviLogic

Panel Operatora

Panel Operatora jest podstawowym narzędziem wykorzystywanym przez użytkowników systemu. Dostęp do systemu zabezpieczony jest przy pomocy unikalnej nazwy użytkownika i hasła. Z poziomu przeglądarki internetowej użytkownik ma możliwość śledzenia pojazdów na interaktywnej mapie, generowania raportów na podstawie danych zgromadzonych przez system oraz odbierania i wysyłania komunikatów do pracowników mobilnych.
Przykład działania Panelu Operatora

Aplikacja Agenta

Aplikacja Agenta NaviLogic to oprogramowanie instalowane na urządzeniach mobilnych, zarówno tych montowanych na stałe w pojazdach (terminal NaviLogic) jak i tych przenośnych, wykorzystywanych przez pracowników (telefony komórkowe).

Aplikacja pozwala na dwustronną komunikację pomiędzy pracownikiem a operatorem – wysyłanie i odbieranie zadań, wskazywanie lokalizacji, wytyczanie najkorzystniejszych tras oraz przekazywanie informacji w formie krótkich wiadomości tekstowych.

Aplikacja Agenta jest w pełni zintegrowana z oprogramowaniem do nawigacji samochodowej, które ułatwia pracownikom szybkie dotarcie do wyznaczonego celu.
Przykład działania Aplikacji Agenta