Strict Standards: Non-static method Debugger::invoke() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /navilogic_www/cake/libs/debugger.php on line 567

Strict Standards: Non-static method Debugger::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /navilogic_www/cake/libs/debugger.php on line 567
 Lokalizacja satelitarna systemu NaviLogic

System NaviLogic

System NaviLogic to zintegrowane rozwiązanie działające w oparciu o technologię lokalizacji satelitarnej GPS oraz naziemną infrastrukturę telefonii komórkowej.

W pojeździe instalowany jest Lokalizator NaviLogic, który gromadzi m.in. dane o położeniu, prędkości i paliwie. W przypadku pracowników mobilnych dane o lokalizacji pobierane są bezpośrednio z telefonu komórkowego wyposażonego w moduł GPS.

Informacje o pojazdach i pracownikach przekazywane są za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej do Centrum Danych NaviLogic.

Dokładna lokalizacja prezentowana jest na bieżąco na elektronicznej mapie w Panelu Operatora. Do obsługi systemu wystarcza standardowa przeglądarka WWW, nie ma konieczności instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania. Wszystkie istotne informacje dostępne są również w formie czytelnych raportów i zestawień.

Modułowa struktura i szerokie możliwości konfiguracji pozwalają z powodzeniem dostosować system NaviLogic zarówno do potrzeb mniejszych firm, posiadających kilka pojazdów, jak i przedsiębiorstw dysponujących rozbudowaną flotą i dużym zespołem pracowników mobilnych.