Strict Standards: Non-static method Debugger::invoke() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /navilogic_www/cake/libs/debugger.php on line 567

Strict Standards: Non-static method Debugger::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /navilogic_www/cake/libs/debugger.php on line 567
 Nasi dostawcy - NaviLogic
Tele Atlas jest światowym liderem w kluczowych segmentach rynku systemów nawigacyjnych, takich jak: urządzenia PND, systemy bezprzewodowe/usługi LBS (Location-Based Services), usługi alarmowe oraz usługi dla flot. Od wielu lat współpracuje z wiodącymi dostawcami przenośnych urządzeń do nawigacji. Kompleksowa baza danych map Tele Atlasu obejmuje ponad 200 krajów i terytoriów na całym świecie, w tym ponad 20 mln kilometrów jezdni, 845 mln adresów i ponad 24 mln obiektów użyteczności publicznej.
Założona w 1996 roku, deCarta tworzy znaną na całym świecie platformę informatyczną, dostarczającą rozwiązań LBS (Location-Based Services). Zaopatruje w unikatowe rozwiązania służące do przetwarzania i dostosowania do indywidualnych potrzeb map cyfrowych. Firma współpracuje m.in. z wiodącymi dostawcami urządzeń i oprogramowania do nawigacji satelitarnej i telefonii komórkowej.
AutoMapa jest pierwszym systemem nawigacji satelitarnej, który zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje go w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych. Dzięki kompletnej siatce dróg w Polsce i dostępnych jedynie w AutoMapie adresom przypisanym do konkretnych budynków umożliwia, z niespotykaną dotąd precyzją, nawigację zarówno po krajowych jak i europejskich drogach. AutoMapa jest liderem we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Jako pierwszy system w Polsce umożliwia zbieranie informacji o natężeniu ruchu drogowego, dzięki czemu już wkrótce umożliwi to użytkownikom AutoMapy omijanie korków na drodze. AutoMapa prowadzi kierowców od 2003 roku i jest niezmiennie najchętniej kupowanym i najczęściej nagradzanym oprogramowaniem do nawigacji GPS.
Firma PERPETUUM istnieje na rynku od 1980 roku, od początku swojej działalności zajmuje się produkcją, projektowaniem i wdrażaniem urządzeń elektronicznych. Specjalizuje się w produkcji urządzeń które w swoim działaniu wykorzystują ultradźwięki i wymagają wysokiej precyzji pomiaru. Od kilku lat firma produkuje sondy paliwowe przeznaczone do pomiaru poziomu paliwa w zbiornikach samochodów ciężarowych, pojazdach szynowych oraz w innych maszynach i urządzeniach gdzie wymagany jest dokładny pomiar poziomu paliwa.