Strict Standards: Non-static method Debugger::invoke() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /navilogic_www/cake/libs/debugger.php on line 567

Strict Standards: Non-static method Debugger::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /navilogic_www/cake/libs/debugger.php on line 567
 NaviLab – poznaj nas

CMA MONITORING jest nowoczesnym i innowacyjnym przedsiębiorstwem, którego celem jest tworzenie i wdrażanie inteligentnych rozwiązań z zakresu lokalizacji i monitoringu pojazdów.

Jako operator systemu NaviLogic, dysponujemy własnym zespołem badawczo-rozwojowym oraz produkcyjnym. 20 lat doświadczenia, ponad 16 000 monitorowanych pojazdów, oraz 7 500 zadowolonych klientów to potencjał firmy CMA MONITORING, który wraz z połączeniem z firmą NAVILOGIC ma zapewnić nową jakość usług oraz szybszą możliwość rozwoju poprzez zespolenie zaawansowanych rozwiązań lokalizacyjnych obu firm.

Pełne zaangażowanie w projektowanie oraz wdrożenie na każdym etapie projektu, gwarantuje doskonałą znajomość systemu co sprawia, że nasi klienci uzyskują najwyższy poziom usług i wsparcia, oraz elastyczność umożliwiającą dopasowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

Założona w 1995 r. firma CMA MONITORING jest twórcą i operatorem systemu lokalizacji i monitoringu pojazdów AUTOMONITORING służącej do efektywnego zarządzania mobilnymi pracownikami i pojazdami. CMA MONITORING jest obecna na polskim rynku od 20 lat i w tym czasie zbudowała swoją pozycję jako eksperta rozwiązań telematycznych adresowanych do firm chcących efektywnie zarządzać firmowym transportem i kontrolować sposób wykorzystywania swoich pojazdów.